Понеділок, 17 Червня, 2024
Новини

ГСЦ розширив географію доставки посвідчення водія

За інформацією Головного сервісного центру МВС, з 19 січня 2024 року розширено географію міжнародної доставки посвідчень водія, додавши до списку наступні країни – Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину та Австрію. Ця послуга користується великою популярністю не лише в Україні, а й серед українців за кордоном, зокрема тих, хто був змушений тимчасово емігрувати.

Як зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму Telegram-каналі, за три місяці з моменту запуску сервісу було оброблено приблизно 3 тисячі заявок, при цьому найвищий попит спостерігається в Польщі. Процедура замовлення проста і вимагає лише декількох кліків, а доставка триває близько 15 днів.

Ця послуга є важливою для тих, хто бажає замінити своє посвідчення водія, отримане вперше на два роки, випадків втрати, пошкодження або зміни персональних даних. Для замовлення доставки за кордон потрібно увійти до Кабінету водія, авторизуватися, обрати причину обміну, вказати міжнародну доставку та адресу отримання, а також сплатити за послугу.

Після подачі заявки, вона обробляється в сервісному центрі МВС, а готове посвідчення водія передається для відправки через ДП “ІНФОТЕХ” до Укрпошти, звідки воно відправляється за вказаною адресою. Строк доставки становить приблизно 15 днів.

Вартість виготовлення посвідчення складає 515 грн (включаючи бланк і адміністративні послуги), а логістичні витрати на міжнародну доставку – 960 грн.

Варто нагадати, що послуга міжнародної доставки посвідчень водія вже доступна в такі європейські країни як Польща, Німеччина, Угорщина, Молдова, Словаччина, Румунія, Іспанія, Литва, Латвія, Естонія, Чехія та Італія.

Фото ГСЦ МВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *