Четвер, 18 Липня, 2024
Новини

Шкода представила ескізи оновленої Octavia

Шкода Авто представила ескізи оновленої Octavia, четвертого покоління, яке продовжує успіх культової моделі бренду. Нова версія обіцяє вражати вишуканим дизайном, оновленими фарами, бамперами та решіткою радіатора. Світова цифрова прем’єра запланована на 14 лютого 2024.

Олівер Стефані, голова дизайну Шкода, повідомив, що вони прагнули відродити та розвивати дизайнерські характеристики своєї культової моделі, надаючи Octavia більш яскравий та спортивний вигляд. Зокрема, вони покращили контури фар та впровадили світлодіодні матричні фари другого покоління.

У четвертому поколінні Octavia планується отримати оновлене обличчя, включаючи передові світлодіодні матричні фари з новою світловою сигнатурою та Crystallinium – кристалічний елемент, що надає блакитний відтінок внутрішній частині корпусу фар. Модель і надалі буде доступна у варіантах хетчбек і універсал Combi. Крім того, оновлена серія включатиме версії Sportline і RS.

З історії успіху Octavia: з моменту випуску в 1996 році було продано понад сім мільйонів автівок, зберігаючи титул найпопулярнішого універсала в Європі з 2016 року. Модель отримала численні нагороди, включаючи Red Dot Award за видатний дизайн у 2020 році.


Джерело – www.skoda-storyboard.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *