Понеділок, 17 Червня, 2024
Новини

Tesla відкликає 200 тис. авто: збій камери заднього виду

Згідно з повідомленням Національною Адміністрацією Безпеки Дорожнього Руху США (NHTSA), Tesla оголосила про відкликання приблизно 200 000 своїх автомобілів моделей S, X і Y у Сполучених Штатах. Причиною став дефект у програмному забезпеченні, через який може бути відсутнє зображення для водіїв під час руху заднім ходом.

Цей інцидент відбувається всього через кілька місяців після масштабного відкликання компанією майже всіх її автомобілів в США для встановлення оновлень в системі допомоги водієві Autopilot.

Зазначено, що проблема з видимістю в задньому огляді виникає через помилки в програмному забезпеченні, що збільшує ризик аварій на дорозі. Відкликання торкається автомобілів моделей S, X та Y, випущених у 2023 році.

Tesla вже випустила безкоштовне оновлення програмного забезпечення, щоб усунути цю проблему. За інформацією від NHTSA, станом на 22 січня було зареєстровано 81 гарантійну скаргу, пов’язану з цим недоліком.

Додатково зазначається, що у серпні 2021 року NHTSA розпочала розслідування системи автопілота Tesla після численних випадків аварій, в яких автомобілі Tesla зіткнулися з нерухомими машинами швидкої допомоги.

Джерело reuters.com
Фото автора Pixabay

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *