Понеділок, 17 Червня, 2024
Новини

Volkswagen представляє інтеграцію ChatGPT у своїх авто

На виставці електроніки CES 2024, яка відбувається з 9 по 12 січня, Volkswagen представив новинку – автомобілі з інтегрованим чат-ботом ChatGPT у систему голосового асистента IDA. Ця технологія надасть власникам автомобілів Volkswagen постійнтий доступ до оновлюваної бази даних штучного інтелекту, забезпечуючи їм можливість слухати вміст під час водіння. Функція розроблена на основі Cerence Chat Pro від Cerence Inc. Volkswagen стане першим масовим ворибником, який запровадить ChatGPT як стандартну опцію у багатьох моделях своїх автівок, починаючи з другого кварталу 2024 року.

ChatGPT буде доступний у найсучасніших інформаційно-розважальних системах моделей ID.7, ID.4, ID.5, ID.3, а також у нових Tiguan і Passat, і в новому Golf. Система Cerence Chat Pro дозволяє ChatGPT перевищити традиційні функції голосового керування, надаючи відповіді на різноманітні запитання та управління системами автомобіля, такими як навігація, клімат-контроль та інші.

Кай Грюніц, член правління марки Volkswagen з технічного розвитку, зазначив що Volkswagen завжди демократизував технології, роблячи їх доступними для багатьох. Volkswagen стали першим серійним виробником, що впровадив цю інноваційну технологію як стандартну функцію. Завдяки повній інтеграції ChatGPT і співпраці з Cerence, водіям запропоновано додаткову цінність та доступ до дослідницького інструменту на основі ШІ.

Стефан Ортманнс, генеральний директор Cerence, сказав: що вони пишаються їх автомобільним досвідом та давнім партнерством з Volkswagen. Завдяки Cerence Chat Pro VW отримав інтеграцію ChatGPT автомобільного рівня, яка вирізняється гнучкістю, налаштуванням та простотою розгортання, з урахуванням безпеки та зручності використання для водіїв.

Користувачам не потрібно створювати новий обліковий запис або завантажувати додаткові додатки для використання ChatGPT – достатньо сказати “Hello IDA” або натиснути кнопку на кермі. IDA самостійно визначає, яка функція потрібна: відшукати місце призначення, налаштувати температуру чи виконати іншу дію. ChatGPT не має доступу до даних автомобіля і всі запитання та відповіді видаляються відразу після їх обробки.

Джерело – https://www.volkswagen-newsroom.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *