Понеділок, 17 Червня, 2024
Новини

Xiaomi представила електромобіль: наміри домінувати на ринку авто

Китайський виробник електроніки Xiaomi представив свій перший електромобіль, модель SU7 (SU від Speed Ultra), заявляючи про свої амбітні плани стати одним з п’яти найкращих автовиробників світу. Цей седан, оснащений передовою технологією, спрямований на конкуренцію з такими гігантами, як Tesla та Porsche.

Xiaomi, яка вже зарекомендувала себе у світі побутової електроніки, планує використовувати свої ресурси для прориву в автомобільній індустрії. SU7 буде пропонувати дві версії з різним запасом ходу: одна з дальністю до 668 км, а інша – до 800 км на одному заряді. Це перевищує показник моделі Tesla S, який складає 650 км.

Xiaomi EV
Xiaomi EV

Лей Цзюнь, генеральний директор Xiaomi, повідомив протягом наступних 15-20 років наполеглевої праці, компанія стане одним із 5 найкращих автовиробників світу, для того щоб підняти загальну автомобільну промисловість Китаю. Лей не розкрив ціну, але натякнув, що вона буде високою, проте виправданою. Він також зазначив, що автомобіль буде мати передові технології автономного водіння та високу продуктивність у зимових умовах.

Очікується, що новий автомобіль від Xiaomi з’явиться на ринку протягом наступних кількох місяців, в період, коли китайський автомобільний ринок (найбільший у світі) зіткнувся з проблемами через зайві виробничі потужності та зниження попиту, що призвело до інтенсивної конкуренції у сфері ціноутворення.

Компанія обіцяє інвестувати 10 мільярдів доларів в автомобільну промисловість протягом наступних десяти років. Виробництво автомобілів Xiaomi буде здійснюватися на заводі в Пекіні, що належить державній компанії BAIC Group, з потужністю 200 000 автомобілів на рік. Це є частиною їх стратегії стати ключовим гравцем на ринку електромобілів.

Джерело – Reuters.com
Фото – @ Xiaomi EV

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *