Понеділок, 17 Червня, 2024
Новини

Зміни в тестах для складання іспиту на водійські права

Згідно з останніми оновленнями, які були опубліковані на сайті Головного сервісного центру МВС, з 15 січня були внесені зміни в тестах – було додано нові запитання до екзаменаційних білетів для складання теоретичного іспиту на права керування автомобілем. Ці оновлення, затверджені наказом Головного сервісного центру МВС, узгоджуються з актуальними Правилами дорожнього руху. Основні зміни стосуються правил використання денних ходових вогнів за межами населених пунктів, правил перевезення дітей, а також інших важливих аспектів, які відтепер включені до тестових питань.

На сайті Головного сервісного центру МВС можна ознайомитися з новими тестовими питаннями та варіантами відповідей для кращої підготовки до іспиту. Теоретичний іспит з Правил дорожнього руху включає 20 питань, на відповіді на які кандидатам відводиться 20 хвилин. Допускається лише дві помилки; у разі більшої кількості іспит вважається нескладеним.

Питання розподілені на кілька категорій:

  • 10 питань з правил дорожнього руху
  • 4 з основ безпеки руху
  • 4 про будову та експлуатацію транспортного засобу відповідної категорії
  • 2 питання з надання першої домедичної допомоги.

Кандидати мають право на необмежену кількість спроб складання теоретичного іспиту, проте наступна спроба може бути здійснена не раніше, ніж через 10 днів після попередньої. Для підготовки до іспиту можна відвідувати автошколу або ж вчитися самостійно, використовуючи онлайн-тренажер із ПДР, який відображає всі можливі екзаменаційні питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *